Egregory astralne

Moc Tworów Myślowych, które wnikają w nasze życie

Egregory astralne są tworami formowanymi przez zbiorową świadomość, intencje i energie grupy ludzi. To jakby duchowe istoty, które powstają w wyniku wspólnych przekonań, tradycji, kultury czy celów. Mają niezwykłą moc, ponieważ łączą w sobie energię i intencje wielu jednostek, tworząc potężną siłę astralną. Wraz z potężną mocą egregorów astralnych pojawia się również potencjalne zagrożenie. Gdy energia zbiorowa zostaje skierowana w złym kierunku, może prowadzić do negatywnych skutków, wpływając na naszą świadomość, emocje i zdrowie psychiczne. Dlatego ważne jest, aby rozumieć, jak działają egregory astralne i jak możemy świadomie zarządzać tymi energiami, aby chronić nasze dobro i harmonię.

*6.99 zł cena tylko w wersji limitowanej.

CO ZAWIERA E-BOOK

Egregory pokoleniowe, zwane też formami myślowymi dziedzicznymi, mogą mieć znaczący wpływ na życie jednostki. Działają na zasadzie przenoszenia określonych wzorców myślowych, emocjonalnych, a nawet wydarzeń między pokoleniami. Negatywne egregory pokoleniowe mogą manifestować się jako powtarzające się negatywne sytuacje, trudności życiowe, czy blokady, które zdają się dziedziczyć po przodkach. Mogą to być na przykład powtarzające się problemy finansowe, trudności w utrzymaniu stabilnych relacji, czy też predyspozycje do określonych chorób.

„Egregory Astralne: Moc Tworów Myślowych…” to szczegółowy przewodnik prowadzący przez labirynt form myślowych, znanych jako egregory. Te tajemnicze byty, choć niezrozumiane, posiadają potężną siłę, która bez odpowiedniej wiedzy i umiejętności, może stanowić realne zagrożenie. E-book zaczyna się od ukazania historycznego kontekstu pojęcia egregora, aby czytelnik zrozumiał, jak daleko sięgają korzenie tego zjawiska. Następnie, wnikliwie analizuję proces tworzenia się egregorów i ich wpływu na rzeczywistość, ukazując potencjalne zagrożenia i konsekwencje ich obecności w naszym otoczeniu. Poradnik zawiera również praktyczne metody, które pomogą Ci nie tylko świadomie nawiązać kontakt z egregorami, ale także chronić się przed ich szkodliwym wpływem. Dzięki temu przewodnikowi poznasz techniki ochrony, które umożliwią Ci bezpieczne unikanie mocy egregorów. Istotne jest zrozumienie, że niekontrolowane lub nieświadome interakcje z egregorami mogą prowadzić do nieoczekiwanych i często niepożądanych rezultatów.

to kompendium wiedzy, które stanowi cenne źródło informacji dla każdego, kto chce zgłębić tajemnice astralnych form myślowych …e-book zawiera także praktyczne ćwiczenia, dzięki którym nauczysz się,  jak się przed nimi zabezpieczyć. Wprowadzam czytelnika w techniki ochrony, które pomogą uniknąć niepożądanych skutków kontaktu z egregorami.

ZAWARTOŚĆ PORADNIKA

^

Powstawanie Egregorów

Jakie procesy generują powstanie tych tworów myślowych.

^

Charakterystyka Egregorów

Inteligencja oraz autonomia. Pochłania energię żywiciela.

^

Działanie Egregorów

Wywoływanie wpływu na działanie jednostki i grup społecznych.

^

Tworzenie iluzji i złudzeń.

Wampiryzm energetyczny. Kreowanie złudzeń.

^

Kontrola emocji żywiciela

Destrukcyjne działanie dla własnej korzyści.

^

Rozpoznanie pasożyta

Neutralizacja i zapobieganie infekcji.

^

Oczyszczanie astrum

Skuteczne metody walki z tworami myślowymi.

^

Rytuały jako narzędzia obrony

Pokonanie lęku i zwalczenie ciemnej siły.

Po co mi wiedza o Egregorach?

Zrozumienie działania egregorów astralnych to istotny aspekt zdobywania wiedzy o subtelnych wymiarach rzeczywistości, które nieustannie oddziałują na nasze życie. Egregory, będące astralnymi formami myślowymi, mogą kształtować naszą rzeczywistość na wiele różnych sposobów. Z jednej strony mogą wpływać na naszą zdolność do osiągnięcia sukcesu, doświadczania miłości, zdrowia, a nawet naszej duchowej ścieżki. Z drugiej strony, nieświadomy kontakt z egregorami lub brak zrozumienia ich natury i wpływu, może prowadzić do nieprzewidywalnych konsekwencji, często o negatywnym charakterze.

Egregory astralne mają swoje źródło w naszych myślach, emocjach, przekonaniach i działaniach. Są kształtowane przez zbiorowe myślenie i emocje grupy ludzi, a ich siła zależy od intensywności i częstotliwości myśli i emocji, które je zasilają. Te formy myślowe, choć nie mają fizycznej formy, posiadają swoje „życie” i „wolę”. Mogą wpływać na naszą psychikę, wprowadzać w nasze życie określone sytuacje, a nawet wpływać na nasze zdrowie.

Dlatego wiedza na temat egregorów astralnych jest niezwykle ważna. Pozwala zrozumieć, jakie formy myślowe oddziałują na nasze życie i jakie konsekwencje mogą nieść. Poznawanie tych astralnych bytów pozwala nam lepiej zrozumieć siebie, nasze reakcje, nasze decyzje i nawet nasze przekonania i wartości. Dzięki temu możemy zacząć pracować nad zmianą tych wzorców, które są dla nas szkodliwe, oraz wzmacniać te, które są dla nas korzystne.

Rozumienie egregorów to jednak nie tylko kwestia teoretyczna. Jest to także bardzo praktyczna wiedza. Pozwala na świadome kształtowanie naszej rzeczywistości, na unikanie pułapek i niebezpieczeństw związanych z nieświadomym kontaktowaniem się z egregorami. Daje nam narzędzia do ochrony przed niechcianymi formami myślowymi, które mogą wprowadzać chaos i niepokój do naszego życia.

Właśnie dlatego tak ważne jest, aby zdobywać wiedzę na temat egregorów astralnych. Pozwala to nie tylko zrozumieć subtelne wymiary rzeczywistości, które nas otaczają, ale także daje praktyczne narzędzia do pracy nad sobą i swoim życiem. Poprzez zdobywanie wiedzy na temat egregorów,możemy stać się świadomymi twórcami naszej rzeczywistości, zamiast biernymi ofiarami form myślowych, które nie zawsze służą naszemu dobru.

Rozdziały

Podrozdziałów

Przewodnik po niezwykłym świecie astralnych form myślowych. Ebook wprowadza czytelnika w podstawy pojęcia egregora, uwzględniając różnorodność form, jakie mogą przyjąć, a także opisuje proces ich powstawania.

Szczególnie cenny jest rozdział poświęcony badaniu wpływu egregorów na psychikę człowieka, który pomaga zrozumieć ich oddziaływanie, a także potencjalne długotrwałe konsekwencje.

Ebook dostarcza także praktycznych narzędzi do rozpoznawania i neutralizacji działania egregorów astralnych, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i w relacjach międzyludzkich.

Kulminacyjnym punktem jest przewodnik po technikach transformacji i oczyszczania energii, który dostarcza praktycznych narzędzi do skutecznego radzenia sobie z wpływem egregorów astralnych. Ebook to nieocenione źródło wiedzy dla każdego, kto chce zgłębić tajemniczy świat egregorów.

"Nieświadome karmienie negatywnych egregorów astralnych to jak dawanie władzy nad swoim życiem niewidzialnemu marionetkarzowi."

źródło ciemności

"Za każdym negatywnym egregorem astralnym kryje się lustrzane odbicie naszych nieprzemyślanych myśli i niedopracowanych emocji."

Z otchłani…

"Egregory astralne mogą działać jak echo naszych najgorszych myśli, odbijając się w nieskończoność, jeśli nie nauczymy się je kontrolować."

Z mroku…

DLACZEGO NAPISAŁEM TEN PORADNIK

tarot ebook

Napisałem poradnik „Egregory Astralne: Moc Tworów Myślowych, które wnikają w nasze życie” z dwóch głównych powodów. Po pierwsze, chciałem podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat tego fascynującego, choć często niedocenianego aspektu rzeczywistości. Zrozumienie działania egregorów astralnych może być kluczem do głębszego zrozumienia nas samych i świata, w którym żyjemy.

Po drugie, zauważyłem, że wielu ludzi nie jest świadomych potencjalnych zagrożeń związanych z niekontrolowanym lub nieświadomym kontaktem z egregorami. Moim celem jest podniesienie świadomości na ten temat i dostarczenie praktycznych narzędzi do ochrony i bezpiecznej interakcji z tymi astralnymi formami myślowymi.

„Świadomość istnienia i oddziaływania egregorów astralnych to przebudzenie do głębszego poziomu rzeczywistości, gdzie nasze myśli i intencje zyskują formę i moc.”

Mariusz Staszewski

PRZYKŁADOWE STRONY

Geneza

Rytuały

Negatywne skutki

Ochrona

Unikalna wiedza

czeka na ciebie!

Wszystko dostępne w jednym miejscu. Bez szukania, bez czekania. Zrozumiesz fenomen działania Egregorów na nasze życie 😉

20% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE USŁUGI

Wszyscy klienci, którzy dokonają zakupu e-booka dostają automatycznie 20% upustu na wszystkie usługi ezoteryczne zawarte na stronie Rytualista.pl