Uran w okresie swojej wewnętrznej rewolucji. Retrogradacja Urana 29.08 – 24.01.2024


Ewolucyjny astrologicznie taniec Urana, który zaraz nastąpi spowoduje zmiany w naszej teraźniejszości by pobudzić uśpione zmysły i rozbudzić duchowe pasje, żądze oraz temperamenty. Uran, w swoim rytmie wstecznym czyli retrogradacji, zostanie rozgrywającym tą kosmiczną melodię jaką przyjdzie nam słuchać od 29 sierpnia 2023, aż do 24 stycznia 2024 roku. Zjawisko to w tym czasie jest o tyle bardziej niezwykłe niż zwykle, ponieważ dołącza do harmonii planet w ruchu retrogradacyjnym (Plutona, Neptuna, Saturna, Wenus i Merkurego). To brzmi jak subtelne przypomnienie, że jest przed nami obszerny czas refleksji nad wymiarami życia, które te niebiańskie ciała reprezentują. To czas transformacji naszych wewnętrznych przemyśleń i sposobów postrzegania więzi duchowej z polem morfogenetycznym odpowiedzialnym za wszystkie społeczeństwa. Esencja rewolucyjnego Urana czyli jego praktyczny zastój  często inicjuje podróż do najgłębszych zakamarków  duszy, prowadząc do introspekcji. W tych chwilach wszechświat i kosmiczne przesłanie namawiają nas do przemyślenia  wartości, idei i społecznych fundamentów.

Nasilone pragnienie ucieczki

Pod wpływem tej planety, odkrywamy palące pragnienie autentyczności, pragnienie ucieczki od wszelkich więzów oraz uzyskanie zapału do poszukiwania nowatorskich dróg i kwestionowania ustalonych norm. Ruch wsteczny Urana stwarza okazję do głębokiej transformacji, duchowego przebudzenia i odkrycia. Nawet jeśli poruszanie się w tych wodach wymaga uwagi i świadomości, pełne zaakceptowanie tej energii może być kluczem do duchowych objawień i odkrycia prawdziwego, spełnionego „Ja”. Kiedy Uran zaczyna się cofać na swojej orbicie, otwiera się przed nami portal do głębszego zrozumienia siebie. Jak pisze znany astrolog Michael Munkasey : Wszechświat jest pełen subtelnych jedwabnych nici, które odbijają się echem w naszym wnętrzu. W tych właśnie chwilach mamy możliwość dostrzec własną indywidualność i ukazać ją światu w pełnym blasku. To czas, gdy prawdziwa esencja Urana jest na wyciągnięcie ręki.

Astrolog mariusz


Zanurzcie się w wizjach Waszych duchowych przekonań


Pokoleniowy Uran, będąc kosmicznym inspiratorem naszych działań, otwiera przed nami nieznane dotąd obszary świadomości. To nie jest chwilowy błysk intuicji, ale raczej wielowymiarowe doświadczenie, które pozwala na spojrzenie w  rzeczywistość z niecodziennej perspektywy. Innej, nieznanej, pełnej niepewności. Pozwala, by Wasza intuicja i głód poznania kierowały cię przez tę niezbadaną krainę, w której każde odkrycie staje się bramą do kolejnych tajemnic, jakie czekają na poznanie.Przełamcie ograniczenia

Odczujcie na sobie, jak niewidzialne łańcuchy, które Was dotąd spowalniały, stają się coraz lżejsze, aż w końcu pękają. Uran w ruchu wstecznym zachęca, byśmy nie tylko stawiali czoła naszym wewnętrznym lękom, ale również zastanawiali się nad tym, co naprawdę jest ważne w teraźniejszym życiu. Jest to okres przygotowania do nadchodzących fal zmian, jakie nadejdą z pełną mocą, gdy ta rewolucyjna planeta zacznie się poruszać ponownie w kierunku postępowym.Stańcie twarzą w twarz z kosmicznym tańcemBędziemy już za chwilę uczestnikami tego niezwykłego zjawiska. Kiedy Uran rozpocznie  retrogradację, zostaniemy zaproszeni do kosmicznego tańca. Poczujecie te potężne wibracje, dzięki którym musicie otworzyć się na głębsze zrozumienie własnego ducha, prawdy naszej karmy i transformacji, która czeka tuż za rogiem. To niezwykłe doświadczenie stanie się prawdziwą podróżą, która może prowadzić do niesamowitych odkryć i przemian w naszej rzeczywistości.
Niech nadchodzący okres retrogradacji Urana będzie dla was drogą do głębszego poznania siebie i energii kosmosu. Z pełnym zachwytem obserwujcie niesamowite tajemnice, które wszechświat ma do zaoferowania, i bądźcie gotowi na wyjątkowe odkrycia we własnym systemie wartości.

Po więcej informacji zapraszam do indywidualnej konsultacji…

retrogradacja urana