Jak działa ten księżycowy rytuał?


„Morze Niebieskich Przypływów” to księżycowy rytuał, który skupia się na wykorzystaniu mistycznej mocy Błękitnego Księżyca w Rybach, by otoczyć Cię ochronną aurą. Jego energia ma moc przyciągania ochronnych wibracji wszechświata, jednocześnie uwalniając od niechcianych energii i wzmacniając duchową więź z kosmiczną rzeczywistością.

Proces przygotowania:

Przygotuj przestrzeń.

Wybierz spokojne miejsce, gdzie nie będziesz niepokojona. Może to być kąt w Twoim pokoju, taras, ogród czy dowolne inne miejsce na świeżym powietrzu. Udekoruj je symbolami wodnymi: muszlami, kamieniami czy kryształami.

  Świece:


  a. Biała świeca – symbolizuje czystość, ochronę i połączenie z wyższą jaźnią.
  b. Czerwona świeca – reprezentuje odwagę, pasję oraz ochronne energie.

   Rozpoczęcie:


   a. Rozłóż koc i usiądź wygodnie w pozycji siedzącej.
   b. Zapal białą świecę po lewej stronie i powiedz: „Przywołuję ochronne światło wszechświata, które chroni mnie przed wszelkim złem, wypełnia moją duszę czystą energią i prowadzi mnie na ścieżkach prawdy i jasności.”
   c. Zapal czerwoną świecę po prawej stronie i powiedz: „Przywołuję mocy pasji i odwagi, które kierują moimi krokami, dodają mi sił w trudnych chwilach i stają się moją niezłomną tarczą wobec przeciwności losu.”

    Medytacja:


    a. Zamknij oczy i skup się na oddechu. Wyobraź sobie, jak białe i czerwone światło ze świec splata się wokół Ciebie, tworząc ochronną barierę.
    b. Wyobraź sobie, jak w sercu Błękitnego Księżyca pulsują fale energii, które docierają do Ciebie przez znak Ryb – wodny, głęboki i tajemniczy. Poczuj, jak te fale przepływają przez Ciebie, przynosząc spokój, ochronę i harmonię.

     Afirmacja:


     a. Po zakończeniu medytacji, powiedź w myślach : „Pod osłoną Błękitnego Księżyca i głębokich, tajemniczych mocy znaku Ryb, jestem otoczona ochronnym pierścieniem światła. W każdym momencie, w każdej sytuacji, czerpię z niewyczerpanej siły wszechświata. Moje serce pulsuje w rytmie kosmicznych drgań, moja dusza tańczy w harmonii z energią gwiazd. W każdym kroku, który stawiam, czuję wsparcie niebios i pewność, że jestem chroniona, jestem silna i jestem w doskonałej harmonii z nieskończoną przestrzenią wszechświata”.

      Zakończenie:


      a. Podziękuj wszechświatowi, mówiąc: „Dziękuję za Twoją ochronę i mądrość. Niech moje życie będzie w harmonii z Twoją energią”.
      b. Zdmuchnij obie świece i po chwili kontemplacji wróć do swojej codzienności, pamiętając o ochronnej energii, która Cię otacza.

       Pamiętaj, że kluczem do sukcesu tego rytuału jest Twoja wiara i intencja. Im bardziej jesteś zaangażowana i otwarta na energię wszechświata, tym silniejsza będzie ochrona, którą otrzymasz od Błękitnego Księżyca w Rybach.

       rytuał księżycowy